Ти – молодий підприємець? Або ж лише виношуєш в собі ідею власного бізнесу, але тебе лякає недосконала система оподаткування та інші юридичні питання в сфері підприємництва? Хочеш дізнатись, як правильно оформити свій бізнес, вести його облік, і з чого взагалі варто почати, аби твоя власна справа приносила тобі задоволення та бажані прибутки?

Тоді варто відвідати безкоштовний семінар від платформи з розвитку бізнесу B2U, організований спільно з двома чудовими лекторами - Світланою Новоженовою та Оленою Грицак, експертами однієї з провідних консалтингових компаній регіону («Парасоля»), що спеціалізується на бухгалтерському аутсортингу, інформативному та юридичному супроводі підприємців. Світлана Новоженова як людина з великим досвідом ведення власного бізнесу неодмінно допоможе зрозуміти, як вірно скласти бізнес-план та яку систему оподаткування обрати для беззаперечного успіху твоєї справи. А от досвідчений бухгалтер Олена Грицак підкаже, як правильно вести аналіз всіх фінансових питань твого бізнесу.

Попри можливість пройти неймовірно цікавий безкоштовний тренінг, ви також зможете зав’язати корисні та не менш цікаві знайомства з численними підприємцями, які відвідають цю зустріч.