Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на презентацію відбіркового туру мистецької виставки-конкурсу «Art-now session FM», що відбудеться 16 серпня.

16-го серпня на 5 поверсі Культурно-мистецького центру «Є» будуть представлені роботи всіх учасників конкурсу візуального мистецтва «Art-Now Session FM».

Нагадаємо, що конкурс візуального мистецтва «Art-Now Session FM» стартував у Івано-Франківську 6 серпня. Ті учасники, що не встигли подати свої роботи до початку виставки, отримали можливість зробити це до 15 серпня.

Зараз на виставці представлено 12 робіт в різних жанрах – це картини, фотографія, вітраж, аплікація та плакати, створені молодими івано-франківськими художниками, які наважились чесно та безкоштовно поборотись за цінні призи та увагу публіки, за втілення власних творчих ідей.

Організатори: молодіжна мистецька організація «Квартира FM» (м. Луцьк) та Культурно-мистецький центр «Є» (м. Івано-Франківськ).

 

Адреса КМЦ «Є»:

вул. Незалежності, 31,

5-ий поверх.

Вхід вільний.

***

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтесь до арт-менеджера Культурно-мистецького центру «Є» Євгенія Філатова: [email protected], +38 (063) 827-31-68, +38 (0342) 72-29-04.