Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської представляє гучну театральну прем’єру за мотивами повісті Ольги Кобилянської - «ЗЕМЛЯ»

«Нема прірви глибшої, ніж прірви в душі людини..» Ольга Кобилянська

  В основі тексту – інсценізація Василя Василька (1946 р.) за повістю Ольги Кобилянської, адаптована Мирославом Гринишиним із залученням другої частини.

 Глядачі матимуть змогу побачити іншу «Землю» – історію Сави, людини, котра пішла на гріх заради землі. У виставі піднята не тільки тема влади землі над людиною, а насамперед, психологія людської душі. Не зважаючи на те, що трагедія братовбивства – реальний факт, драматургія розгортається через символічний та, до певної міри, містичний показ внутрішнього світу героїв, якими обгорнуті події.

 Історія Сави – людини, яку перемогла земля, не втрачає актуальності й сьогодні, не зважаючи на те, що була написана сто літ тому.

Скільки нам ще потрібно століть, щоб усвідомити, що людське життя і скалічені долі – це надто висока плата за землю…

 Легендарний твір, вражаюча вистава варті того, щоб це побачив кожен український глядач.

  

Режисер-постановник – засл. діяч мистецтв України Мирослав Гринишин

 Художник-постановник – Андрій Романченко

 Композитор, диригент – Володимир Шнайдер

 Балетмейстер-постановник – Василь Гринюк

 У виставі задіяний увесь акторський склад, балет та оркестр Чернівецького музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської.

 У ролі Івоніки Федорчука – директор театру Юрій Марчак

 Про те, що загальна тривалість вистави – три години, довідуєшся хіба що з програмки.  Години сценічного дійства пролітають на одному диханні. Чи не єдина несподіванка, для тих хто полінувався уважно прочитати афішу чи зазирнути в програмку, існування другої дії вистави. Настільки  завершеною й цілісною виглядає перша.