Між чоловіками і жінками різниця деколи більш помітна, аніж між двома різними видами. Не дивно, що нам так важко знаходити порозуміння вже не кажучи про те, щоб дуже тривалий час ладити між собою. Не обманюйтесь очевидним: насправді навколо нас геть не так багато пар, які вміють культивувати і примножувати свою любов у часі. Більшість просто законсервували взаємини на певному рівні, обгородились кордонами і територіями на які не пускають одні одних і живуть імітуючи наче все гаразд. Тоді коли взаємна любов наче живий організм потребує постійного розвитку і вдосконалення.

То як навчитись розуміти свою кохану людину? Що такого важливого кажуть нам наші кохані люди, що ми у силу свого однобокого сприйняття світу не готово почути? Чи існують прості секрети, які дозволяють щоразу знову і знову закохуватись у вже «нашу» кохану людину? Чого чоловіки 
ніколи не почують від жінок, а самі не скажуть їм про себе? 

Про це Ви довідаєтесь під час унікальної розділеної! програми, яка Вас відверто здивує і змінить ваші взаємини з другою половинкою!

Структура тренінгу:

- Відмінності у спілкуванні-Фінансовий аспект взаємин27 березня 2016

Вартість участі: 

при оплаті до 20 березня - 340 грн., 

при оплаті перед тренінгом - 400 грн., 

Особливостями цього тренінгу є:

- Найсучасніші дослідження, які дозволять пояснити найдрібніші елементи у поведінці протилежної статті;
- Використання знань із антропології, еволюційної психології і соціології
- Гарантовано отримаєте аудіо запис тренінгу;
- Провокативна форма подачі матеріалу і акценти на геть не очевидні взаємозв’язки між щоденними подіями;
- Відповіді на усі поставлені Вами запитання;
- Можливість практикування отриманих знань разом з коханою людиною. 

Автор і ведучий тренінгу: 

Кушнір Роман Олегович, керівник і засновник Школи розвитку SPE www.spe.org.ua , функціональний психолог, автор 14 книг «Чоловік і жінка», «Мистецтво відповідального спілкування», «Як виховати успішну і щасливу дитину?», «Великий оратор», «Особиста стратегія виживання людини», «Книга запитань», «Історії і притчі для тренінгів і для життя», «Багатство, як спосіб мислення», «Спосіб мислення як багатство» та багатьох інших, головний редактор психологічного журналу «Експеримент», розробник і співзасновник «Щоденників успіху», тренер з особистісного розвитку, автор програм більш ніж 25-и унікальних курсів з загальною тривалістю проведених тренінгів понад 5000 год.!