Любомир Левицький — відомий кліпмейкер, режисер першого українського трилера «Штольня» та української версії мультфільму «Теркель і Халепа». Любомир народився 17 вересня 1980 у місті Верховина. Будучи професійним істориком-археологом (закінчив історичний факультет Чернівецького університету), Любомир довго чекав можливості застосувати свої здібності в кіно.

Фанат кіно, він вперше на практиці випробував себе в Німеччині, де жив деякий час, працюючи і навчаючись у кіношколі. Там він почав писати сценарії музичних і рекламних роликів.

Повернувшись до України, Любомир прийняв пропозицію Олексія Хорошко стати режисером першого українського молодіжного трилеру і вклав в цей проект свій потенціал і таланти.

Любомир зняв кліпи для: Потапа, Нью Скул, Квінс, ЮГО, XS, Віталія Козловського, Наталії Морозової, Камалії, Інни Воронової, Ольги Юнакової, Андрія Кравчука, 95 кварталу.

Удостоєний диплому за найкращу режисуру, фільм «20 ДОЛАРІВ» (короткометражний фільм, тривалість 5 хв.), формат — мобільне кіно. (2007 р., від Діджус)

Фільм «ШТОЛЬНЯ» приніс премію за найкращий слоган — 2006, за найкращий трилер-2006, найкращий постер-2006.

У 2008 році рекламний ролик Любомира Левицького, знятий для сухариків "Флінт", в головній ролі якого зіграв російський гангста-репер Серега, зайняв друге місце в номінації "Дебютна режисерська робота", обійшовши багато робіт українських, російських і білоруських режисерів. Також "25 каДР" визнав Любомира Левицькогонайкращим режисером-дебютантом телевізійних рекламних роликів в СНД.

Повнометражні фільми Любомира Левицького:

-Штольня (перший український трилер)

- Ломбард (Трилер, бойовик, комедія)

- Тіні незабутих предків (Трилер, містика, комедія)