Дует Потап і Настя цієї весни святкують одразу дві події: 10-річчя гурту та тріумфальний успіх подвійного альбому «Щит та М’яч» (він з’явився ще у вересні, але ним можна насолоджуватись і досі). 21 квітня найпопулярніші українські артисти приїздять до Івано-Франківська, аби подарувати свою нестримну енергію та запал зі сцени Облмуздрамтеатру ім. Франка.

Замовлення квитків тут: https://www.concert.ua/booking/potap-i-nastja-ivano-frakivsk

Потап та Настя Каменських минулої осені презентувала подвійну платівку «Щит и мяч», і одразу ж поїхали в наймасштабніший в історії гурту тур на підтримку свіжого диску. Зірковий дует уже подолав сотні кілометрів, але шоу продовжується!

До Івано-Франківська знамениті співаки привезуть усі 25 композицій із нового альбому.

Ти обов’язково почуєш написану нещодавно лірично-романтично-жваву пісню «Умамы», «Стиль собачки» та додатково отримаєш декілька творчих сюрпризів, і вони обов’язково тобі сподобаються!

 Ще міцніша музика, ще веселіший настрій та безмежна весна у душі – це все чекає тебе на концерті в твоєму місті! Реп-біти від Потапа, олдскульні семпли та мелодійний вокал чарівної Насті Каменських готові полонити твоє серце та потрапити в твій плей-ліст із улюблених треків. Святкуй весну разом із чарівним дуетом, заряджайся хорошим настроєм і налаштовуйся на позитив!

 Зустрінемось на концерті!
Придбати квитки на концерт Потапа та Насті Каменських в Івано-Франківську 21 квітня онлайн або з доставкою: https://www.concert.ua/booking/potap-i-nastja-ivano-frakivsk