"Вечірній квартал" - цікава, якісна, надзвичайно смішна і, що дуже важливо, вітчизняна програма.

Основою театралізованого дійства традиційно стали номери улюбленої нашим народом "Студії "Квартал 95", отож нова програма насамперед призначена для тих глядачів, які полюбляють гострі і злободенні жарти у стилі КВК.

У сюжет дії включені також VIP-гості: зірки естради, кіно, телебачення, до того ж, у незвичних для них ролях. Усі вони обов'язково залучаються до загального сценічного дійства, беруть участь у веселих розіграшах, скетчах, спільних номерах. Уперше в одному проекту задіяні артисти музичного та комедійного жанру. Як показує досвід, наші зірки аж ніяк не позбавлені гумору, на жарти реагують адекватно, багато хто навіть із задоволенням підіграє. Загалом, за влучним висловом зірки "Вечірнього кварталу" Володимира Зеленського, поводяться "як нормальні люди".

Цікаво, що ідея таких вистав народилася у колишніх гравців КВК, коли команда "95 квартал" перебралася з Кривого Рогу до Києва. От і вирішили тоді хлопці у такий спосіб відзначити і свій переїзд, і 10-річчя команди. А водночас і зарекомендувати себе перед київськими глядачами. Треба визнати, їм це вдалося! З одного боку, вони змогли представити зірок у зовсім несподіваних для них амплуа, з іншого боку - створити новий жанр, що є смішним "коктейлем" із гумору в стилі КВК і пародій.

Як кажуть самі творці шоу, суть програми проста: існує якийсь модний квартал, у якому живе лише шість, щоправда, дуже веселих, мешканців. Всі інші просто приходять до них у гості...

Загалом, перший досвід настільки сподобався глядачам, що вирішено було влаштовувати такі дійства якнайчастіше. З тієї пори концерти "Студії "Квартал 95" стали доброю традицією.

Не пропустіть чудову можливість посміятися від душі!