FuckUp Nights, або як ще їх називають «Ночі Невдач» - глобальний рух, який народився в Мексиці в 2012 році, щоб поділитися публічно бізнес-історіями провалів. Сотні людей відвідують кожну подію, щоб почути від трьох до чотирьох підприємців, що діляться своїми невдачами. Кожному спікеру дається 7 хвилин і він має можливість використовувати 10 зображень. Після кожного спікера, є сеанс питання / відповідь (Q&A), а також час для нетворкінгу. Події такого формату розвиваються зараз в західних країнах (США, Європа, Азія) та в Києві. В нашому випадку, буде тільки 1 спікер, а інші спікери - таємні:)
Кожен може розповісти історію своїх успіхів, але мало хто відважиться розповісти про свої невдачі в бізнесі. Це тільки для найсміливіших, тих, хто може Вам допомогти стати кращими і не робити схожих помилок!
Тільки найсильніші можуть поділитися своїми слабкостями!
На FuckUp Night №1 Ви отримаєте:
- FuckUpи підприємців-стартаперів;
- що саме слугувало причинами невдач їх бізнесів;
- тільки практика, а не теорія, бізнес-процесів;
- поради починаючим стартаперам та вже діючому бізнесу;
- інтерактивність, а не лекція!
- можливість напряму поспілкуватися із підприємцями родом з Івано-Франківська, які свої проекти запускали у Києві!
- дізнаєтесь особливості київського бізнесу!
- максимальний фан та кураж!
- неоціненний досвід!

Основний Спікер:
Степан Джус - підприємець, фінансист, статистик, автор 5 бізнесових/стартап-проектів, 5 наукових публікацій в галузі статистики та фондового ринку, афільований член Української Бізнес Асоціації (УБА), ментор, громадський діяч.

Мова події - українська та англійська, з елементами професійного жаргону:)
27.04.2015, 18:30 (реєстрація), подія - 19:00-21:00