На воді, як у житті, потрібно втримати рівновагу та відчути гармонію, яку кожен сприймає по своєму. Хтось пливе за течією, а хтось проти неї, хтось пересувається над водою, а хтось перебуває у ній.


Оля Кравченко:
З 2008 року розпочала активну виставково-творчу діяльність. У своїй творчості розвиває традиції іконопису у поєднанні з сучасними видами мистецтва - інсталяцією та мультимедіями. Твори, виконані в техніці темперного малярства, вирізняються площинністю та стилізацією образів, декоративністю колориту. Приймала участь у виставках в Україні та за кордоном. Роботи знаходяться у музеях України та Канади, а також у приватних колекціях України, Польщі, Словаччини, Чехії, Німеччини, Австрії, Аргентини, Росії, Швейцарії, Бельгії, Італії, Мексики, Португалії, Канади, Бразилії, Австралії та США.

Ярослава Ткачук:
З 2001року бере активну участь в проведенні та організації групових і персональних виставок в Україні та за кордоном. Роботи знаходяться в музеї в Австрії та приватних колекціях Німеччини, Канади, США, Греції, Іспанії, Польщі. 
Девіз: Мистецтво - невід’ємна частина життя… та що дає свободу.
Улюбленим художнім засобом та індивідуальною манерою художниці є метал в тканині та експерименти з фактурою, так що важко уявити той чи інший образ без цього. Рафінованим є також підбір образів і сюжетів. Архетипне мислення художниці виокремлює образи, що надає її роботам сакральності. Роботи вирізняються глибоким зв’язком з національною традицією.