НеАнгели відправляються в великий ювілейний концертний тур.

Синоптикам давно немає віри, але в тому, що навесні Україну накриє хвиля душевного тепла, можна не сумніватися. У році, що наступив група НеАнгели відзначає своє десятиріччя. З цієї нагоди готується великий ювілейний концертний тур СЕРЦЕ, який пройде по великих і малих містах нашої країни. Приготуйте свої серця до відлиги!

За 10 років свого існування гурт НеАнгели знайшла найцінніше, що тільки може отримати артист - масову і беззастережну народну любов. Їх пісні - найбільш затребувані в караоке-клубах і на радіостанціях. Їх співають по дорозі на роботу, в моменти смутку або щасливого дозвілля. Їх кліпи - мініатюрні драматичні історії - набирають мільйони переглядів в мережі. На честь свого ювілею НеАнгели підготували великий ювілейний тур СЕРЦЕ, з яким вони відвідають 19 міст.

Тур розпочнеться 24 березня 2016 року, а його кульмінацією стане київський концерт у Палаці спорту, який відбудеться 12 травня.

10 років - серйозна цифра для будь-якого виконавця, і навіть якось не віриться, що глибокі потужні голоси Слави і Вікторії радують нас вже цілу декаду. Багато їх пісні давно стали частиною культурного життя країни - і частиною особистої історії багатьох з нас. І звичайно ж, в кожному місті будуть виконані улюблені хіти. Але шанувальників групи чекають і сюрпризи - абсолютно нові композиції, з якими НеАнгели увійдуть (разом з вами!) В нове десятиліття. Поки що їх чули тільки найближчі люди артисток, але вони вже всіляко оцінили їх проникливість і драматизм. Наприклад, новий трек "Сумую" мама Вікторії вже додала до списку відтворення улюблених пісень. Тепер у кожного з вас є шанс стати влитися в стрункі ряди найперших слухачів! Інтриги туру додає той факт, що Слава не так давно народила. Ледь ставши мамою вдруге, вона з ентузіазмом включилася в підготовку до масштабного турне, і вже дуже скоро вона доведе країні, що любов до творчості здатна на чудеса.

НеАнгели вже готові подарувати вам СЕРЦЕ. А ви готові прийняти цей дар?