Режисер: Леван Цуладзе

Композитор: Вахтанг Кахідзе

Адаптація текстів: Лаша Бугадзе

Мова вистави – грузинська (з українськими субтитрами)

 Один із найвідоміших театрів Грузії – країни із багатою театральною культурою – Державний драматичний театр імені Коте Марджанішвілі, заснований 1928 року. Колектив театру регулярно і з великим успіхом виступає на провідних театральних фестивалях світу.

Художній керівник театру – Леван Цуладзе. Створив більше 40 постановок у театрах Грузії та зарубіжжя, має низку відзнак, зокрема, нагороди Театрального об’єднання Грузії.

 Під час фестивалю PORTO FRANKO ГОГОЛЬFEST на сцені музично-драматичного театру ім. І.Франка 11 чеврвня о 18:00 глядачі зможуть побачити шекспірівську комедію  «Як вам це сподобається» («As you like it»). Це історія ворожнечі  між двома братами і водночас історія кохання, яке долає всі перешкоди. Це оповідь про те, як життя може блискавично змінюватися.

 «Як вам це сподобається» - рання комедія Шекспіра. Багато хто доводить, що саме в цій п’єсі містяться в зародку колізії наступних творів письменника. Саме в цей твір входить один з найвідоміших шекспірівських монологів: "Весь світ — театр".