Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів – це некомерційний, аполітичний, соціально-культурний проект.

Подія організовується з метою представити глядачеві широке різноманіття короткометражних фільмів з усього світу, а також сприяти створенню платформи для спілкування і обміну досвідом між українськими та закордонними режисерами і митцями.

Головний приз міжнародного конкурсу отримав фільм “Партнер” режисера Антуана Жоржіні. Фільм “Хотару” режисера Вільяма Лабурі отримав приз за найкращу режисуру, а “Тематичний Парк” Рісто-Пекки Блома і “Фройд та друзі” Габріеля Абрантеса – особливі відзнаки журі.

 

Хотару
Вільям Лабурі
Франція / 2015, 21 хв

Вони сказали мені: “У тебе є дар, Марто. Але тут унизу твій дар безкорисний. Ми покажемо тобі прекрасні речі. У тебе залишиться більше спогадів, ніж у інших. А потім ти спатимеш. Ти не прокинешся. Але в тебе будуть найцінніші спогади Землі.”

Хотару – це історія про наукову фантастику, спогади та мрії, створена за допомогою відео з Youtube, додатку “Google Earth” та віртуальних екскурсій.

 

Фройд та друзі
Габріель Абрантес
Португалія, Швейцарія / 2015, 23 хв

За допомогою найосвіченіших нейробіологів Хернер Верцог здійснює подорож у мозок митців та режисерів з усього світу і документує їхні мрії. У Лісабоні його жертвою стане молодий режисер Габріель Абрантес.

 

Партнер
Антуан Жоржіні
Франція / 2015, 19 хв

Сьогодні у Тоні прослуховування у театральній школі. Але його найкращий друг і театральний напарник Стівен не прийшов. Після невдалих спроб знайти іншого партнера Тоні здається і вирішує більше ніколи не говорити зі зрадником.

 

Тематичний парк
Рісто-Пекка Блом
Фінляндія / 2015, 5 хв

Ви дізнаєтесь, що таке власність. Ви нікому не винні. У вас усе буде. Це iсторія про повітряну кульку у торговому центрі.