1 липня 2016 року в Івано-Франківську відбудеться найграндіозніша та наймасштабніша подія для дітей "День Професій". Організатор – Івано-Франківський університет ім. Короля Д. Галицького.

"День Професій" – захід для дітей віком від 4 до 15 років, де кожна дитина на деякий час зможе стати дорослою та самостійною. Саме тут вони зможуть отримати трудову книжку, влаштуватись на роботу, заробляти та витрачати гроші на власний розсуд. Діти самостійно вирішуватимуть ким бути, яку професію обрати.

На фестивалі буде представлено понад 19 професій. Серед них: поліцейський, лікар, журналіст, ІТ-шник, науковець, пожежник, будівельник, дизайнер, архітектор, юрист, фінансист, хореограф, футболіст, фітнес-тренер, співак, перукар, візажист, кондитер, актор та модель. Презентацію професій здійснюватиме: патрульна поліція, Івано-Франківський національний медичний університет, ДСНС в Івано-Франківській області, Івано-Франківська обласна телерадіокомпанія "3-Студія", Науково-пізнавальний клуб "Думай Рум", НФК "Ураган", фітнес студія "Адам і Єва" Будівельна компанія "Благо", АБ "Укргазбанк", школа розвитку сучасного мистецтва "СТАР ТІМ", театральна школа "ЖИВБУВПЕС", школа мистецтв "LEDi", центр краси і моди "Star Faсe Family", перукарня "Анна", скульптори-кондитери Кондитерського Дому "Надія" та студенти Івано-Франківського університету імені Короля Данила Галицького.

"День Професій" проводиться щоб ознайомити дітей з різними видами професій, випробувати робітничий фах, навчити цінувати працю та зароблені кошти, а насамперед надати можливість зрозуміти для самого себе, яка ж професія припадає до душі. Варто щоб важливість вибору професії діти усвідомили змалечку і навчились планувати, визначати пріоритети, наполегливо працювати, хотіли дізнаватись більше та досягали успіху в навчанні, кар’єрі, бізнесі, спорті, мистецтві..!

Окрім важкого робочого дня на гостей свята чекає: розважальна програма, захоплююча та енергійна гра в лазертаг та алтимат, нові знайомства, святкова атмосфера, чудовий настрій, танцювальний флеш-моб, а насамперед багато крутих та яскравих подарунків від наших партнерів.

Місце проведення: Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, вул. Євгена Коновальця, 35.

Час проведення: 01.07.2016 р., 12:00 – 18:00год.