„Жодної миті без мистецтва”

Філософська назва виставки „Початок нового” – це зародження бачення, яке переплітається у мистецтві з початком створення неповторного. Наше місто в очах асоціативного бачення, будинки, які бачимо щодня перетворюються на свою маленьку казку, яка завжди йде поруч із нами по житті. 
Роботи створені у техніці олійного живопису в поєднанні реалістичного з абстрактними елементами. Накладення фігури на форму є родзинкою робіт.
Багато митців малюють Івано – Франківськ, у кожного він свій, неповторний. Кожен малює його так, як бачить, але в моїх картинах більш асоціативне спрямування. Дивлячись на роботи, ми згадуємо не лише про особливості міської архітектури, красу будівель сучасних і старовинних. Ми також згадуємо і моменти, зображені на роботі, горнятко гарячої кави холодними зимовими вечорами, молитву до Ангела, якого просимо про допомогу для сім’ї, падаючі листя пізньої осені... Це усе надихає кожного з нас на свої думки та згадки. 
У кожного в житті є підйоми та падіння, творчі наснаги та кризи. Але завжди потрібно починати з чогось нового, цікавого. Ніколи не зупинятися на отриманому, адже це і є художній сенс життя!!!
Виставка присвячується моїй найдорожчій сім’ї !