17 лютого, о 19:00, в закладі «Biblioteka Pub», що на вулиці Січових стрільців 10, відбудеться Благодійний музичний вечір. Метою заходу є збір коштів для Залучанського дитячого будинку-інтернату. 
Для відвідувачів заходу будуть виступати такі відомі музичні гурти, як: DiZeX BAND, FOR.ma, Frida Band та Андрій Маврик. Окрім цього, на заході читатимуть свої вірші Любомир Винник та Герда Соняш. 
Вхід на музичний вечір буде безкоштовний. Біля сцени буде розміщена скринька, в яку всі небайдужі матимуть змогу кинути додаткові кошти для Залучанського дитбудинку. Окрім цього, було організовано «онлайн-гаманець», на який бажаючі мають змогу перевести кошти, якщо через певні обставини будуть відсутні на благодійному концерті, але виявлять бажання допомогти . 
Всі кошти будуть спрямовані на допомогу інтернату. Зокрема, метою концерту є збір грошей на рекуператор (пристрій, який виробляє чисте повітря), ціна якого становить 4350 гривень. Завдяки нашому минулому проекту, ми змогли забезпечити Залучанський інтернат такими предметами, як-от: рекуператор, м'які крісла для дітей-інвалідів, музичний центр та придбали інші, потрібні їм речі. 
Організатором заходу виступає Івано-Франківська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив».
Попередня реєстрація на захід:
Контактний номер: 0639907265.