Сергій Притула і “Вар'яти-шоу” дадуть в Івано-Франківську третій додатковий концерт

Не встигли ми проінформувати про другий додатковий концерт “Варяти-шоу” в Івано-Франківську, як прийшла черга анонсувати вже третій додатковий концерт – 28 лютого о 17.30.

Для “Вар’ятів” вже стає доброю традицією проводити в одному місті одразу три концерти. Івано-Франківськ не став винятком. Саме 28 лютого о 17.30 в театрі ім. І.Франка відбудеться третій додатковий концерт зірок телебачення, найпопулярнішого україномовного гумористичного шоу країни – “Вар’яти-шоу”.

Після того, як квитки на перший концерт “Вар’ятів” 27 лютого швидко розпродались, а попит не стихав, хлопці вирішили зробити ще один, додатковий, концерт – 28 лютого о 20.00. Але й і на цей виступ колективу вже майже не лишилось квитків, тому “Вар’ятам” нічого не залишилось, як дати третій виступ.

 “Вар’яти” традиційно покажуть нову програму – мініатюри про сімейні відносини, любов та ревнощі, життя в українському селі, стосунки з любимою тещею і багато іншого. Ці жарти зрозумілі кожному, ось чому хлопців люблять як діти, так і дорослі. Більшість історій для своїх мініатюр артисти беруть з власного життя, тому це шоу по-справжньому можна назвати народним.

Нагадаємо, що минулої осені “Вар’яти” стали ще й телевізійним шоу – на Новому каналі відбулася прем’єра першого сезону шоу. Зараз артисти готуються до зйомок другого сезону, а на початку березня – 4.03 у Львові і 5.03 у Києві – Сергій Притула проведе кастинги акторів і авторів “Вар’яти-шоу”. Кожен, хто має акторські та літературні здібності і любить гумор українською мовою, може пройти кастинг і потрапити в Перше україномовне гумор-шоу “Вар’яти”. Більше інформації про кастинг – на сайті шоу: http://www.varyaty.com/casting/

 І до зустрічі на концерті 28 лютого о 17.30.

 Про шоу:

 ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема. 

Очільник Вар’ятів – відомий український шоумен та телеведучий Сергій Притула.

Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Сергій Притула, Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук.

В 2016 на Новому каналі вийшла телеверсія Вар’яти-шоу.
Офіційний сайт: www.varyaty.com

Сторінка в FB: facebook.com/varyaty

Сторінка в Іnstagram: instagram.com/varyatyshow

Сторінка ВК: vk.com/varyaty

Сторінка в Youtube: youtube.com/varyaty