Давно не було в нас якісного техно свята. Із запрошеними гостями, яскравим оформленням та цікавим тематичним плейсом.

Зловіть вібрації музики машин на локації, котра ідеально підходить для атмосфери рейву – на заводі. Колись тут створювали деталі, а тепер деталями стаємо ми, рухаючись і взаємодіючи з саундом від колекціонерів андерграундного звучання. Оператори цеху – інженери та майстри з Києва, Львова, Чернівців та Франика.

Вітаємо першого інженера. Чарівна дівчина Дарія з щирою посмішкою, неповторною харизмою та відмінним музичним смаком. Завжди бажана гостя як українських івентів Технологія, Warm, Dots, так і зарубіжних Error 404, XOXO, Lickbrick, Dissident. Вона є резидентом Keller Bar та організатором серії вечірок Materia, учасником Ostrov Festival. Kolosova – діджей, колекціонер музики на вінілах та молодий продюсер. А її неповторний стиль – техно з густим басом і почерком ломанимих ритмів.

Другий майстер – Borman. Свої перші сети він відіграв ще в дев’яностих на львівських рейвах, які вже стали частиною історії електронної сцени Міста Лева. Тепер після майже 16 річної перерви – артист повернувся і повернувся так, що під його музичну селекцію сходять з розуму танцполи всіх андеграундних спотів Львова. На нашу думку, все це зв’язано з правильною підбіркою вінілів (Мар’ян надає перевагу в сетах саме цьому музичному носію), яку артист регулярно поповнює під час візитів в Берлін. Якщо ви любите безкомпромісне техно з реверансами в сторону брудного аналогового звуку – вже 13 травня ви почуєте все це в сеті від Бормана!