На 24 червня запланований старт чемпіонату Івано-Франківської області з футболу сезону 2017 року серед ветеранів 1977 року народження і старші.

Терміни проведення змагань – червень-вересень 2017 року. Матчі відбуватимуться по суботах (за домовленістю обох команд можливе проведення матчів по неділях). Початок матчів о 17:00 годині.

Чемпіонат області серед ветеранів проводиться серед збірних команд міст та районів області (за збірну команду міста (району) мають право виступати виключно гравці із відповідним місцем реєстрації проживання або відповідним місцем народження).

Футболістам, місце реєстрації проживання або місце народження яких зареєстроване в м. Коломиї, Калуші, Яремчі, Болехові та Бурштині, дозволено виступати за команди Коломийського, Калуського, Надвірнянського, Долинського та Галицького районів відповідно та навпаки. При цьому футболіст має право виступати тільки за одну команду.

У матчах чемпіонату області можуть приймати участь гравці 1977 року народження і старші.

Чемпіонат області буде проводитись у два етапи. На першому етапі команди-учасниці чемпіонату змагатимуться в групах за територіальним принципом за коловою системою у два кола (на своєму полі та полі суперника).

Другий етап змагань буде проведено за кубковою системою. Команди зустрічатимуться два рази – вдома та на виїзді. Господар поля в першій грі буде визначатися жеребкуванням.

Тривалість матчу складатиме 2 тайми по 35 хвилин кожен.

Команди – учасники чемпіонату області представляють у Комітет з проведення змагань ІФФФ два примірники заявочних листів (у друкованому вигляді), оформлених згідно з встановленим порядком. Заявочні листи повинні бути завірені підписом та печаткою голови районної (міської) федерації футболу та лікарем (обов'язково). Кількість гравців, які вносяться до заявочного листа необмежена.

Керівники команд зобов'язані перед початком матчу представити арбітру заявочний лист та копію паспорта громадянина України, який засвідчує особу, число, місяць, рік, місце народження та місце реєстрації проживання футболіста. Копія паспорту завіряється печаткою та підписом відповідальної особи ІФФФ.

Без вищевказаної документації гравці до матчу не допускаються.

Формування складу груп для проведення І-го етапу змагань покладається на Комітет з проведення змагань та Комітет ветеранів ІФФФ.

Адреса ІФФФ: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 80 (тел./факс: 53-11-14; моб.тел. 067-344-26-26).
Електронна адреса: [email protected]
Поштова адреса: 76000, м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 80.

Контактні особи:
Луцький Василь Андрійович – заступник голови ІФФФ (050-149-28-96)
Вовкович Богдан Григорович – ветеран Прикарпатського футболу (097-244-35-87)
Фреїк Ілля Михайлович – спеціаліст ІФФФ (050-670-23-53)