UPCYCLING! – Вторинне використання! (творче перетворення відходів в предмети мистецтва, побутові вироби, аксесуари, одяг. На відміну від вторинної переробки, не вимагає додаткових виробничих витрат на переробку. Створена зі сміття або непотрібних предметів річ в кінцевому підсумку перевершує за своїми функціональними і естетичними властивостями вихідний матеріал.) Завданнями вторинного використання є привернення уваги громадськості до питань екології, зменшення кількості сміття і виховання культури ВІДПОВІДАЛЬНОГО споживання. Ідея вторинного використання об’єднує між собою безліч модних напрямів в мистецтві, а також технік hand-made. Сюди можна віднести арт-пластик, плетіння з газетних трубочок, кінусайгу, печворк і інші. Кожен створений виріб за рахунок різновидності вихідного матеріалу виходить унікальним. Велику популярність вторинне використання отримало в Європі, де існують навіть спеціальні магазини таких речей.

А ТЕПЕР БУДЕМО ТВОРИТИ І МИ – з непотрібних речей чарівні мистецькі вироби! Багато цікавого та пізнавального чекає вас на наших майстер-класах, які будуть проводити надзвичайно талановиті, креативні, а основне – стурбовані екологічною ситуацією в країні люди, вони всіляко намагатимуться заразити цією турботою і вас))

Приходьте та приносьте з собою старі футболки, cd-диски, старі газети та глянцеві журнали, мереживні серветки та будемо творити красу разом:)