Impact Hub Odessa у партнерстві з Тепле Місто в рамках серії заходів Школи соціальних інновацій «Східне партнерство» SOIN School при підтримці МЗС НІмеччини у Івано-Франківську проведуть інтенсив з провідними експертами з соціального підприємництва та креативної економіки директором агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks – Володимир Воробей та куратором бізнес-програм Impact Hub Odessa – Олена Подопригора.

Володимир Воробей розповість про особливості формування та оцінки бізнес-моделей соціальних підприємств від оцінки ринків, оцінки продукту та оцінки впливу на істотні суспільні питання, що визначає соціальне підприємство на всіх етапах бізнесу. Розглянемо, як соціальна складова поєднуватиметься з бізнес-складовою на прикладах істотних питань та реальних бізнесів.

В рамках інтерактивного практикуму Олени Подопригори ви зможете опрацювати реальні кейси креативних підприємств у групах та сформувати розуміння відмінності традиційного бізнесу від бізнес-моделей креативної економіки.

О 17:00 в Urban Space 100 відбудеться відкрита частина інтенсиву, в рамках якої відвідувачі зможуть дізнатися про діючи проекти чи якісні ідеї соціального підприємництва з Франківську, а також прийняти участь у публічній дискусії з запрошеним експертами.

П’ять найкращих ідей чи проектів соціального підприємництва отримають можливість після закінчення змістовної частини інтенсиву прийняти участь у пітчингу та отримати якісний зворотній зв’язок від запрошених експертів.

Автори найбільш продуманих та реалістичних пропозицій будуть запрошені на розширені школи з соціального підприємництва у Часопис (Київ) та Impact Hub Odessa (Одеса) у серпні, а також змогу посперечатись за місця на Берлінській школі соціальних інновацій у жовтні.

Обов’язкова попередня реєстрація.
Реєстраційний внесок для участі у інтенсиві (теоретична частина + пітчинг) — 150 гривень.
Участь у дискусії безкоштовна.