Фестиваль для тих, хто хоче зрозуміти як працює місто, побачити його звички, закономірності і що важливіше — спробувати їх змінити, щоб розкрити прихований потенціал міста. Ми обрали 11 локацій для вивчення та роботи — починаючи тихими франківськими двориками і закінчуючи великими промисловими об’єктами. Запросили урбаністів, архітекторів та митців з України, Польщі, Угорщини, Іспанії, Італії, Німеччини та Австрії. І запросимо ВАС взяти участь якщо не в складі активної групи, то хоча б у ролі допитливого глядача!
  Умовно наш фестиваль ділиться на два етапи: дослідження та втілення. Досліджуватимемо місто вже у травні, а у серпні, під час основної частини фесту, будемо працювати на локаціях з лідерами воркшопів.
Дослідження: 3-7 травня. Лідери локацій приїдуть до нас, щоб спробувати адаптувати рольові моделі Івано-Франківська до його потреб. Це активна фаза вивчення, знайомства з середовищем та предметами майбутньої роботи.
Вас запрошуємо відвідати безкоштовні лекції та презентації протягом 3-7 травня, на яких говоритимемо про сам фестиваль, рольові моделі міста, попередні висновки, знайомитимемо вас з лідерами локацій та результатами їхньої роботи. Чекайте на анонси подій!
Втілення: 12-20 серпня. Ця фаза фестивалю для тих, кому цікаво приїхати на тиждень до Івано-Франківська, щоб спробувати змінити місто на роки. Ви будете працювати над осмисленням, розробкою та втіленням нових рольових моделей у групах під керівництвом лідерів локацій та кураторів «Сеансу Міського Сканування» — METASITU.

Це проект платформи Тепле Місто. Фестиваль створюється за підтримки Конкурсу Малих Грантів DREAMactions (проекту освітньої платформи СANactions та Western NIS Enterprise Fund), Фонду ім. Гайнріха Бьолля та громадського ресторану Urban Space 100.