Проект DVBLEX (Юра Бугір і Ігор Дербенец) – два яскравих українських представника електронної танцювальної музики (EDM). Резиденти та автори однойменного радіо-шоу Еnigma на найбільшій танцювальної станції в країні KISS FM. Творці численних реміксів і треків, які грають на всіх станціях країни і зарубіжжя.

Головними досягненнями проекту є перший рядок чарту 10DANCE на трек Navi – Такі Молоді (DVBLEX Remix), який протримався номером 1 більше 2 місяців в головному танцювальному чарті країни і був викачаний і прослуханий понад 100 000 разів.

Юрій – Dj і sound producer проекту, є досвідченим музикантом, хто відчуває і передає енергетику танцполу. Свою кар’єру розпочав у далекому 2005 році. У 2015 році став резидентом великий мережі клубів міста Сочі (Mandarin Club, Sky Club, Energy960, Fair Play Bar).
Так само був офіційним Dj 27-го Міжнародного фестивалю КВН (КІВІН2016).

Ігор – Діджей, а також один з sound producer’ов проекту DVBLEX. Почав свою музичну кар’єру в 2007 році. Веде спільну роботу з продюсером Юрієм близько 9 років. Їх ріднить не тільки загальна «батьківщина», а й творче взаєморозуміння.

До кожного виступу колектив підходить дуже серйозно і з повною самовіддачею, заряджає танцпол своєю енергетикою і драйвом.