ІНШІ…
… це збірна назва для трьох споріднених організацій та проектів: громадської організації Інша Освіта / Insha Osvita , яка працює над розвитком неформальної освіти, Агенція освітніх івентів «Інші», яка пропонує методичні та логістичні рішення для освітніх заходів, та Хати-Майстерні (https://www.facebook.com/KhataMaysternya) – холістичного простору для освітніх та культурних заходів в Карпатах.

…В МІСТІ
Організатори вже стартують в Івано-Франківську спільні та суто особисті освітні проекти та все сміливіше пускають тут коріння. І з кожним днем та кожним проектом прагнуть дізнатися більше та глибше про це місто та його мешканців.

НОВОСІЛЛЯ!
Тож, приходьте публічно познайомитися та публічно відсвяткувати. Прийшов час зібрати старих друзів та познайомитися з новими – на спільному нетворкінговому заході та святкуванні.

ПЛАНИ
Організатори будуть говорити про проект ревіталізації заводу Промприлад та про відкриття київського Urban Space 500 (обидва проекти реалізуються в партнерстві з платформою Тепле Місто), а також вперше публічно поділяться деталями про 5 освітніх міжнародних подій та одну локальну програму з неформальної освіти, які відбудуться / стартують в місті вже протягом наступних трьох місяців.
Звучить на довгу презентацію, але так не буде. А буде динамічна інтерактивна розмова на 45 хвилин, після якої захочеться продовжити розмови в менших групах.

ПИРІГ
… буде! Бо новосілля без пирога – то не новосілля.

ТАНЦІ
… можливо, будуть. Але хороша музика точно буде – вперше в Івано-Франківську гратиме daKooka, яка вже одного разу зачаровувала своєю музикою гори на Хаті-Майстерні.