Кому, коли і навіщо потрібні архітектурні та містобудівні конкурси? Які переваги, вади й ризики конкурсної практики? Як організувати і провести конкурс? Яким є конкурсне законодавство в Україні (а яким за кордоном) — і як його можна удосконалити? І нарешті чому в процесі прийняття рішень щодо міського розвитку важливим є голос громади, і як залучити її до цього?

 

Про це та більше — в Івано-Франківську в четвер, 12 квітня, на презентації книжки «Архітектурні конкурси та конкурси розвитку територій: демократія в дії. Практичні рекомендації з організації та проведення». Авторка видання — Ганна Бондар, архітекторка, мистецтвознавиця, в.о. головного архітектора Києва (2015-2016).

 

Має багаторічний досвід в організації та проведенні архітектурних і містобудівних конкурсів.

У книзі досліджено більше 30 архітектурних конкурсів, що відбулися в Україні у 2007–2017 рр. за ініціативи органів державної влади, місцевого самоврядування, приватних осіб і громадських організацій. Авторка аналізує українське законодавство, європейські принципи та методи організації конкурсів, а також подає рекомендації щодо реформування галузі відповідно до європейських директив.

 

Запрошуємо всіх, хто цікавиться процесами трансформації міських середовищ та гармонійного розвитку міст України. Подія організована в рамках урбаністичного напряму платформи "Тепле Місто", зокрема проекту MetaLab, за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

 

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.