Національний угорський театр (Будапешт, Угорщина).

Авторитетні зарубіжні видання вже давно представляють Аттілу Віднянського як "класика угорського театру", а сам режисер завжди підкреслює, що він угоро-український митець. Атілла Вілнянський, уродженець Мужієва, невеличкого селища у Берегівському районі Закарпатської області, за два десятиліття плідної роботи перетворився на одного із найпомітніших європейських режисерів.

Навчався Атілла у Києві, у КНУ театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. З 1993 по 2013 рік він був головним режисером Закарпатського обласного угорського драматичного театру в Берегово. З 2013 року і донині Атілла Віднянський очолює Національний театр Угорщини. Численні нагороди, престижні фестивалі, запрошення на постановки у провідні театри Європи… Останній раз на фестивалі в Україні вистави Віднянського можна було побачити 9 років тому!

Завдяки фестивалю «Карпатський простір» в Україні покажуть виставу Національного угорського театру "Сім’я Тотів" Іштвана Еркеня у постановці видатного Атілли Віднянського. І це, безперечно, подія.

 

Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.