27-28 квітня 2018 року в Прикарпатському національному університеті на базі студентського простору Paragraph (приміщення Наукової бібліотеки університету, вхід з вул.Чорновола) вперше відбудеться студентський ІТ-хакатон (std::hackathon), присвячений розробці програмного забезпечення для загальноосвітніх навчальних закладів та закладів вищої освіти. Основне завдання заходу - розробити продукт призначений для інтеграції в молодіжні середовища студентів, покращення контакту між керівництвом та студентством. Організатор заходу - команда студентського простору Paragraph

 

 

 

Учасниками хакатону стануть студентські команди університетів Івано-Франківська - Прикарпатського національного університету, ІФНТУНГу, Університету імені Короля Данила; Львівської політехніки, Львівського національного університету ім.І.Франка, Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, Київського політехнічного інституту. 

 

 

У рамках програми заходу за 33 години 50 студентів об"єднаних в 10 команд повинні представити ідею, розробити прототип та продумати бізнес-модель сервісів, призначених для розвитку освіти, інтегрування в неї інформаційних технологій. 

 

 

 

Програма проведення ІТ-хакатону (коротко):

 

27 квітня 

 

11:30 год. - відкриття заходу, оголошення завдання

 

11:45 год. - робота в командах, опрацювання концепцій

 

28 квітня 

 

10:30 год. - робота в командах

 

11:30 год. - лекція "Як презентувати свій проект"

 

16:00 - 18:00 год. - короткі презентації проектів

 

18:30 год. - оголошення переможців