Реєстрація на програму є обов'язковою. Це спростить організацію події. Зареєструватись можна онлайн за вказаним нижче посиланням (рекомендовано - швидко та просто), або за вказаними телефонами чи електронною поштою. Наперед вдячні за розуміння.

 

Садхана Махамудри є однією з найвищих літургійних практик сучасного тибетського буддизму. Поема пробудження, пісня реалізації та глибока практика медитації, яку написав Відьядхара Чоґ’ям Трунґпа Рінпоче під час усамітнення в Такцангу, Бутан в 1968 році. Садхана виникла як відповідь Рінпоче на той жах, який викликала реальність Заходу – шалене сум’яття та заплутаність, страждання та духовний матеріалізм.

 

Немає нічого подібного до цієї садхани у західному світі. Великий майстер Тулку Урґьєн Рінпоче назвав цю садхану "довершеною практикою". Ця садхана – це унікальне поєднання двох великих медитативних традицій Тибету – Каґ'ю та Нінґма. Вона представляє найвище вчення цих двох шкіл.

 

Під час програми ми познайомимося з цим шедевром і почнемо розгортати зміст його потужних образів. Цей курс слугує вступом до ваджраяни, а також знайомить зі смаком її глибоких методів. Ми дізнаємося про Махамудру і Маха Аті, про серце тантри, традицію терма та роль відданості. Ми дослідимо внутрішнє значення всієї садхани, а також магію перетворення – як знайти мудрість в глибинах заплутаності. Ця практика має безпосереднє застосування до підйомів та падінь нашого повсякденного життя.

 

Це надзвичайний подарунок нашій спільноті – одна з найглибших практик, яку ми маємо – однак, написана для будь-якого рівня практичного досвіду. Початківець може виконувати цю практику і досвідчувати бачення та дух автора. Садхана була написана саме для нас, саме для цих складних часів. Кажуть, що в найтемніші часи з'являються найпотужніші медитативні практики. Садхана Махамудри – це одна з таких медитацій.

 

Курс викладає:

Сара Коулмен – учениця Чоґ’яма Трунґпи Рінпоче з 1972 року та учениця Сакйонґа Міпама Рінпоче. Пані Коулмен викладає буддизм та програми курсу «Шамбала Тренінг» вже понад 35 років. Вона мешкає та навчає в Європі з 1996 року.

Організатор:

Івано-Франківський буддійський медитаційний осередок "Шамбала Україна".

 

18 травня - 19:00 вступна бесіда

19 та 20 травня - 9:30-18:30 практика, лекції, питання-відповіді, спілкування, чай/кава, тощо.

 

Запрошуємо початківців та новачків! 

Медитативний досвід не є обов'язковим.

 

Внесок учасника 450 грн. 

Для студентів та пенсіонерів 250 грн.

Телефон: +38 (050) 678-70-21+38 (097) 313-13-42

Email: [email protected]

Реєстрація