Щороку ми збираємося біля Головної музичної сцени, щоб відсвяткувати наймузичнійший день в році - День Вуличної Музики Івано-Франківськ. Щороку ми запрошуємо у Франківськ молодих і дуже талановитих українських виконавців і гурти, які грають актуальну музику. Часто, ваше знайомство з ними відбувається вже під час виступу і ви завжди тепло зустрічаєте їх на сцені.

 

На Головній музичній сцені, ви почуєте музикантів, які вперше виступатимуть тут (саме в такому складі) і саме для вас:

Junket - електронний сайд-проект учасників гурту Atomic Simao Георгія Вальчука і Миколи Шостова. Це симбіоз електронного звучання і живих інструментів, а саме саксофону і флейти. Музика, що народжується в імпровізації безпосередньо перед слухачами. Проекту всього один рік, але Junket встигли виступити на таких фестивалях як Hedonism Festival та Z-Games, поїздити з концертами по Україні, а нещодавно до групи приєднався, в ролі МС, Дмитро Сазонов, з яким вони повернулися зі свого першого європейського туру, зігравши в Будапешті, Амстердамі, Празі та Любліні.

 

 

Гурт [O] - безумовно, #самийсок української інді-сцени. Резиденти музичного лейблy Masterskaya.

O. Official чіпляють слухача мовними забавками у текстах пісень, граючись зі звучанням і смислами. Їх легко запам’ятати і важко перестати наспівувати.

Самі музиканти стверджують, що вони виконують поп-музику нової ери або "future pop". Їх дебютний міні-альбом "Самий Сок" відзначили першими сходинками у всіх музичних рейтингах року в українських медіа. Нещодавно гурт став фіналістом інді-премії APPS Music & SZIGET: Awards у номінації Europe. Зараз [O] є претендентами на перемогу, що дозволить виступити на одному з наймаштабніших європейських фестивалів - Sziget.