Готуйте свої внутрішні вітряки та приземляйтеся на галявинці поетично-музичного дворику Палацу Потоцьких. Адже вся територія палацу перетвориться на такий собі гелікоптерний майданчик, куди «приземлятимуться» мультиінструменталісти, діджеї та поети з різних країн.

Біля повітряного палацу на вас чекатимуть:

Юрій Ігорович Андрухович, який читатиме захоплюючі франківські історії зі свого нового роману “Коханці Юстиції” під музичний супровід від гурту Сон Совы / Son Sovy.

Сергій Жадан [офіційна сторінка], Oleg Kadanov та Evgeny Turchinov, які рік тому об’єднали свою творчу енергію в потужний музичний проект Лінія Маннергейма. Вперше у Франківську та тільки на PORTO FRANKO - особливе повітряне атмосферне гітарне та електронне звучання та глибоке текстове наповнення.

одночасно непрості та легкі тексти Тарас Прохасько/Taras Prochaśko в супроводі рідкісного голосу співачки Nazgulya Shukaeva. Назгуль має рідкісний діапазон голосу, може бездоганно виконати блюзову баладу, госпел, джазовий стандарт, авангард або ж горловий спів «кай».

Біг-бенд Національного президентського оркестру та Гаст Валцінг з спеціальною програмою.

Голос та барабани або творча синергія двох майстрів ритму - ритму тексту Dima Yaroshenko (актора театру ДАХ та учня Влада Троїцького) та ритму барабанщика Андрія Надольського (NOVA OPERA, Плач Єремії, Estethic Education, Мертвий півень).

сміливий виступ Хамерман Знищує Віруси и Китайський хор «Дін Дон» (ХЗВ представляє собою суміш з поп-мелодій, хіп-хопу, панку, шансону і фолку, доповнюється елементами джазу і класичної опери).

безкомпромісна музика від вже культового гурту Вагоновожатые, тексти якого точно не менш потужні за їх живу електронну музику.

дуже багато атмосферної та драйвової музики від учасників Porto Franko 2018 із України, Британії, Іспанії, Бельгії та США.

концерти від феноменально легкої та повітряної Zapaska, драйовової Familia Perkalaba, Lirwak // Лірвак.

Helicopter-stage замість тропічної сцени.

Координатор напрямку “Поезофонія”: Alona Karavai

Музичний продюсер: Олександр Балтушев