Воркшоп проводять Бі Ґрандінетті, Хедвіґ Альберг та Лінн Фріц — аніматорки та ілюстраторки з Punanimation (Лондон). Punainimation — це колектив жінок, що підтримують рівноправність, та прагнуть об'єднувати та ділитися жіночими роботами в галузі анімації.

 

Ми розпочнемо вечір з розмови: поміркуємо над тим, як взяти на себе відповідальність (і чому це варто зробити) за розробку, зображення персонажів, а також мати впевнену позицію щодо того, якими ми зображаємо людей. Як за допомогою своєї роботи чи творчості ми можемо змінювати стереотипи та транслювати позитивний меседж про розширення прав і можливостей, розмаїття та інклюзивність.

 

Від розмов перейдемо до творчих завданнь та сесій drink’n’draw на тему розмаїття форм жіночих тіл.

Будемо малювати від руки — ноутбуки чи планшети брати не обов’язково. Кураторки воркшопу відберуть найцікавіші роботи і на їх основі створять виставку впродовж 26-27 травня на конференції Design Village.

 

Воркшоп орієнтовно триватиме 5-6 годин.

Вартість участі — 750 гривень.

У вартість входять всі потрібні матеріали, а також їжа та напої.

 

Щоб взяти участь, заповніть анкету за посиланням нижче. Бажано, щоб ви володіли середнім рівнем знання англійської мови та мали навички у малюванні, вищі за базові.

Кількість місць обмежена: всього 30 учасниць.