Дана мистецька презентація являє собою ретроспективний перегляд обраних фільмів та відеоробіт доктора Девіда Грейсона, створених протягом 1997-2018 років. Згадані роботи виконані в діапазоні різноманітних стилів, таких як експериментальний, колажний, з використанням невисокої якості звуку/технологій, з використанням знайденого матеріалу, експериментально- документальний та більш традиційні документальні проекти. Багато творів втілюють в собі критичний дух андеграундної медіа сцени міста Баффало, штат Нью-Йорк, на формування якої значно вплинув факультут вивчення медіа (аудіовізуальних технологій) при університеті Баффало; “Скрипуче Колесо”: Аудіовізуальні Ресурси Баффало, незалежний громадський медіацентр; альтернативний панк, хардкор та інді-музика, а також різні медіацентри. Аудіовізуальна сцена міста Баффало має довготривалу історію щодо створення експериментальних фільмів та відео, відеоарту, а також поєднання критичної теорії та медіа-продукції, починаючи з 1960-х років.

Під час презентації Девід коротко проаналізує експериментальний фільм; медіа естетику “зроби це самостійно”; медіа-сцену міста Баффало, штат Нью-Йорк; він також покаже свої експериментальні роботи (такі як свої поточні проекти в м. Івано-Франківськ, Відео Серії Повсякденності, Стіни звуку - Погляд Зсередини на Студію Записів, Нереальне Знаходиться Тут та інші) та розкаже про медіа-проекти, орієнтовані на громади, такі як Медіа-грамотність Сьогодні, Коридори Мікрокінотеатру, Соціальні документи та інші.

Загальна тривалість презентації: 70 хв. плюс час для запитань

Девід Грейсон є творцем різних видів медіа; він є також програмістом та науковцем. Народився в м. Баффало, штат Нью-Йорк; починаючи з середини 90-х років брав активну участь та зробив свій внесок в експериментальні музичні сцени пост-панку, інді, спільноти “зін” та університетського радіо; а також експериментальні фільми, орієнтовані на активістів, відео та документальні спільноти і колективи. Його фільми та відеоролики показували на фестивалі андеграудного кіно в м. Чикаго, фестивалі андеграудного кіно в м. Сіетл, кінофестивалі незалежного кіно в м.Пітсбург, Центрі сучасного мистецтва (м. Баффало, штат Нью-Йорк), медіацентрі “Скрипуче Колесо”: Аудіовізуальні Ресурси Баффало, кінотеатрі м. Ванкувер, Канада, фестивалі експериментального кіно та відео коледжу ім. Сари Лоуренс та багато інших місць.

Девід отримав ступінь кандидата наук в галузі комунікації та суспільства в університеті штату Орегон, ступінь магістра та бакалавра в університеті м. Баффало в галузі медіа-досліджень та соціології. Він є доцентом кафедри комунікаційних досліджень в університеті Східного Іллінойсу. В даний час Девід є стипендіатом програми ім. Фулбрайта і викладає в Прикарпатському національному університеті, м. Івано-Франківськ.