з 21 по 25 липня двадцять молодих людей віком від 14 до 18 років із Донеччини, Луганщини, Харківщини та Одещини відкриють для себе кращі соціальні підприємства Івано-Франківська. Хочеш дізнатись, як досягнути успіху, вирішуючи суспільні проблеми? Тоді заповнюй анкету і вирушай в Молодіжну лабораторію соціального підприємництва та громадянської відповідальності «Ухоробрене юнацтво»! Організовує проект Молодіжна організація «СТАН».

 

«Ухоробрене юнацтво» це:

- дослідження кращих соціальних підприємств Франківська з можливістю поставити питання їх засновни(кам/цям) і працівни(кам/цям);

- лекції від досвідчених бізнес-експерт(ів/ок);

- спілкування з однолітками-активіст(к)ами – випускни(ця/ками) програми «Ухоробрене юнацтво 2017»;

- неформальні методи навчання: жива бібліотека, настільні ігри, акції прямої дії;

- хакатон проектних ідей наприкінці.

 

До того ж, на тебе чекає можливість:

- самостійно дослідити Івано-Франківськ – місто, нагороджене премією Europe Prize 2018 від Парламентської асамблеї Ради Європи;

- зруйнувати стереотипи;

- знайти нових подруг та друзів з різних куточків країни;

- стати співавтор(ом/кою) фільму про візит до Франківську;

- отримати купу нових знань, ідей і пригод.

 

Окрім того, найактивніші учасники та учасниці зможуть поїхати до Польщі цієї осені в рамках однієї з програм Молодіжної організації “СТАН”, спрямованих на культурний обмін й поширення загально-європейських цінностей. А також, налагодження партнерства між українськими та польськими молодими активіст(к)ами.

 

Умови участі:

Для участі у програмі заповніть анкету до 7 липня. Результати відбору повідомлять не пізніше 8 липня. Учасникам та учасницям Молодіжної лабораторії організатори забезпечують житло і харчування в Івано-Франківську. Крім того, компенсують вартість квитків (окрім першого класу) в один бік повністю або частково в межах 800 грн.

 

Молодіжна організація «СТАН» вже вдруге проводить лабораторію «Ухоробрене юнацтво». Минулорічні учасни(ки/ці) вже мають історії успішного відкриття своїх підприємств, входження до активістської спільноти і творення змін. Матеріали про деяких із них можете переглянути за посиланням. Лабораторія «Ухоробрене юнацтво» є логічним доповненням довготривалого проекту ГО «СТАН» «Democracy Defenders/Захисники демократії», який має на меті розбудувати міжрегіональну мережу молодих захисни(ків/ць) демократії та прав людини.

 

Підтримку проекту здійснюють Фонд «Східна Європа» та ChildFund Deutschland в рамках програми «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку» за рахунок коштів, наданих Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина. Програма є частиною комплексної ініціативи «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу».

 

Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Телефон: +38 (095) 806-96-10