Собаки. Ми їх любимо, але не розуміємо. Ми їх боїмося, бо не розуміємо. Ми їх підкорюємо, бо не розуміємо. З того часу, як охоронні та мисливські якості собак втратили свою пріоритетність, відносини між людьми та їх улюбленцями дуже змінилися. Тепер вони мають новий характер та потребують нових форм спілкування. І в плані зоопсихології нам дійсно є мало чим похвалитись - наше суспільство все ще "підвисло" на системі (пост)тоталітарного режиму, де не лише собака, а сама людина часто є лише робочим інструментом і “гвинтиком” в загальній системі.

 

В той самий час, вже існує купа корисного знання та рекомендацій про співжиття з собаками зі сфери зоопсихології. Наприклад, ми знаємо про те, що психіка собак є дуже пластичною, а вони схильні до безконфліктності та сімейних стосунків. Разом з цим, відданість, розуміння і любов не можуть бути односторонніми - собака так само заслуговує на глибоку та якісну комунікацію зі сторони людини.

Harmonic Dog - професійна школа хендлінгу та виховання Господарів собак, яка прагне заповнювати “білі плями” в суспільному знанні з зоопсихології та робити знання про собак доступними для кожного, вперше завітає в Івано-Франківськ, щоб прочитати свою першу лекцію. На цій лекції ви зможете:

? дізнатися, як собаки бачать світ і людину

? навчитися "читати" думки собак (а точніше “бачити” їх)

? розібратися, що означають різні жести та як собака сприймає наші дії.

? побачити, як зароджується конфлікт і з чого починається агресія собаки

? розібратися, що таке сім'я та чому вона кардинально відрізняється від зграї, а також пофантазувати, чому людство може навчитися від собак.

 

Лекцію проводитиме засновниця школи "Harmonic Dog" (Harmonic Dog - професійна школа хендлінгу та виховання Господарів собак) та засновниця громадської організації “Серце на двох” Олександра Береговенко / Sandra Beregovenko Lembergchow. Олександра працює в кінології з 1992 року, є заводчиком-кінологом та спеціалістом з поведінки собак. Ця лекція Олександри є базовою та оглядовою та буде стосуватися всіх пород та буде цікавою власникам собак будь-якого віку та походження.

 

Після закінчення лекції буде можливість задати Олександрі питання та отримати коротку індивідуальну консультацію.

 

Для участі в лекції потрібно зареєструватися за посиланням та сплатити вартість школи на картку 4731 2191 0627 2341 (Скляр Т.П.). Умови оплати:

до 1 липня - 300 грн

до 20 липня - 400 грн

в день проведення школи - 500 грн