Блюз-вчитель: Олег Коропецький

 

З одного боку, цю школу вартувало б радше назвати школою блюзу. З іншого, в цю суботу ми будемо занурюватися в блюз-рокове звучання губної гармошки, тому все логічно.

Запрошуємо вас на три години базового майстер-класу з гри на губній гармошці, протягом якого можна буде:

 власне, познайомитися з губною гармошкою та основами гри на ній

 послухати гру блюз-вчителя та пограти самим (або в парі) дізнатися, як варто організувати своє (само)навчання, щоб навчитися грати на губній гармониці.

Попередня програма школи включатиме наступні пункти: 

1. Чому губна гармоніка - це найзручніший інструмент? Корисність та підступність опанування губної гармоніки. 

2. Види губних гармонік (хроматичні, тремоло, діатонічні) та напрямки музики, в яких вони застосовуються. Основні складові інструмента, особливості використання та обслуговування . Найвідоміші виробники губних гармонік, основні моделі та їх особливості.

3. Стрій губної гармоніки. Акомпонимент та соло. Поняття позицій на діатонічній гармониці , як вибрати необхідну тональність. Бенди та овербенди. Виконання 

5. Найвідоміші харпери в різних напрямках, манера виконання, їх внесок в розвиток та популяризацію.

 

Для участі в школі потрібно зареєструватися за посиланням та сплатити вартість школи на картку 4731 2191 0627 2341 (Скляр Т.П.). Умови оплати:

 до 1 липня - 200 грн

 до 20 липня - 250 грн

 в день проведення школи - 300 грн

А як бути з губними гармошками?

 Перші шість людей, хто зареєструються для участі в школі та сплатять за участь, отримають на час майстер-класу окрему губну гармошку для занять та повторень вправ.

 На самому майстер-класі можна буде за бажання придбати губну гармошку (ціна в залежності від моделі - від 222 до 500 грн).

 Тим, хто не попаде в першу шістку та хто не планує купувати губну гармошку перед майстер-класом, рекомендуємо прийти зі своєю або позичити у друзів. Інакше майстер-клас носитиме для вас суто теоретичних характер.