Стоун-терапія – це масаж, який приводиться за допомогою комбінації гарячих і холодних каменів, а також мінералів. Під час стоун-терапії використовується енергетика каменів, яка впливає на організм, допомагаючи знайти гармонію зі своїм тілом і навколишнім світом. Тому якщо ви хочете урізноманітнити спектр своїх послуг – ця технака масажу і релаксації саме те, що Вам необхідно.

 

Цей курс масажу призначений для масажистів, косметологів, фітнес інструкторів, реабілітологів, лікарів відновної медицини і інших фахівців в області індустрії краси та здоров’я, лікувально-профілактичної медицини.

 

Термін навчання: 2 дні, 11 академічних годин (теорія і практика). Спосіб навчання: груповий.

 

Оплата: проводиться 2-ма платежами:

500 грн. до 30.07.2018 р.

1500 грн. - 04.08.2018 р.

 

По закінченню курсу видається сертифікат міжнародного зразка на двох мовах (англійська, українська), завірений печаткою нашої студії.

 

Програма:

1. Загальні поняття про Стоун терапію;

2. Види стоун терапії;

3. Показання та протипоказання до проведення стоун терапії;

4. Камені у Стоун-терапії: види каменів, базальт для нагрівання, мармур для охолодження, догляд за каменями, все про заряджання енергією каменів, лабрадорин,місячний камінь,шалфей.

5. Тепло та його дія на організм людини;

6. Ходод та його дія на організм людини;

7. Робота з енергією людини: чакри та їх властивості; 5 стихій в стоун терапії;

8. Розміщення каменів та практична стоун терапія: масаж обличя гарячими і холодними каменями; масаж тіла гарячими і холодними каменями;

9. Практичне опрацювання прийомів;

 

Необхідна попередня реєстрація за вказаним номером телефону.

Телефон: +38 (050) 155-29-75