Dazzle Dreams - це музика в стилі world-music, з використанням електронного танцювального саунду, класичного симфонічного оркестру в 50 музикантів і етно-наспівів староукраїнського фольклору (з особистого архіву Дмитра, які він збирає в експедиціях, у горах Карпат і віддалених куточках світу) .
Головні партії інструментів і семпли зіграні Dimitri. Електронізацією всього матеріалу, буквально по ноткам зібраного з жанрів всього світу, займалися спільно Dimitri та Шура.

Dazzle Dreams - це магнетизм у дії, сувора краса справжніх чоловіків з бездоганним стилем, що притягують жіночі погляди і музичної естетикою не залишає байдужими меломанів.

- Листопад 2006 - Реліз дебютного синглу Dazzle Dreams "SOS" (лідируючі позиції в top 40 air чарту українських радіостанцій).

- Грудень 2006 року - Відео на сингл "SOS" (реж. Віктор Скуратовський).

- Грудень 2006 - Сингл Merry Christmas (лідерство в air чартах українських радіостанцій).

- Січень 2007 - D.Dreams спільно Afro Cel t Sound System і Sevara Nazarkhan зробили ремікс на Сингл «My Secret Bliss» ....

- Січень 2007 - Сингл «Ікона» (конкурс Remixes Competition для Ді-джеїв і реміксерів).

- Лютий 2007 - Відео на Сингл «Ікона» (реж. В.Скуратовський, кліп претендує на звання самої провокаційною відеороботи 2007 року).

- Dazzle Dreams сотрудничает со всемирно известным лейблом REALWORLD , которым руководит Peter Gabriel.

- Березень 2007 - виступ D. Dreams на одному з наймодніших заходів світового масштабу MISS FASHION TV UKRAINE 2007, з прямою трансляцією на М1 і спеціальними блоками на Fashion TV!

Дмитро про себе:
Я творець, який проявляє себе в різних напрямках. Перше - це режисура масових заходів, концертів, фестивалів, художня постановка, керування концертом і декораціями, відео-дизайн. Як музичний продюсер я працював з Альоною Вінницькою, Наталею Могилевською, Русланою, Асією Ахат. Ще одна гілка це проект - "Dazzle Dreams".

Шура Гера про себе:
До цього проекту я працював над український етно музикою , "Коралі", брав участь у записі альбому співачки Катя Chilly, і, звичайно ж, я працюю штатним клавішником гурту «Друга Ріка». Дмитро мій давній друг, ми вирішили створити творчий тандем в проекті Dazzle Dreams.

"Dazzle Dreams" - команда з двох відомих особистостей українського шоу-бізнесу, двох харизматичних чоловіків, кожен з яких вже домоглася визнання, і популярності ... Але була у них одна мрія, до якої вони йшли. І всього за пару місяців встигли задати нові стандарти для вітчизняного музичного ринку.