Матеріали входять у вартість. Мило, зроблене вами на майстер класі ви отримаєте собі. Вартість - 100 грн по передоплаті, 120 - в день проведення.

Запис за телефоном.

Миловаріння-це дуже творчий процес, новачкам деколи не віриться що зі звичних нам олій - оливкової, кокосової, оліїї какао і т д можна створити справжнє, натуральне, бех "хімії" мило. Ми зараз ретельно слідкуємо що ми їмо, читаємо уважно склад, щоб не було небезпечних добавок, щоб масло було маслом з вершків, а не невідомо з чого. А про фабричне мило і косметику ви пробували почитати склад? Так от якщо ви не хочете більше хімії в своєму житті і в житті своїх родин то запрошую вас на майстер клас по миловарінню з нуля!

Ви побачите і навчитеся створювати справжнє, гарне, натуральне, корсне і безпечне мило. Так, це можливо!

Натуральне мило це не так складно як здається, навпаки, це просто! Створюючи шматочок мила власноруч ви можете добваити ті інгредієнти які самі хочете -трави, глини, композиції ефірних олій, мед, прянощі - це буде ваше унікальне мило. Можливо миловаріння стане новим хоббі, або захочете перетворити це в бізнес. Щонайменше ви тепер матимете що дарувати близьким людям!

Майстер клас складається з теоретичної і практичної частин.

На теорії ми розберем 

- чим відрізняється натуральне мило від фабричного

- як відрізнити натуральне мило від мила з основи

- техніку безпеки при роботі з лугом (NaOH)

- тонкощі підбору олій та інших інгредієнтів

- різницю між "гарячим" і "холодним" способами приготування мила

- роботу з мильним калькулятором і види мила

На практичній частині ми зробимо мило з нуля "холодним" способом. Всі учасники Майстер класу пройдуть всі етапи приготування.

 Мило зроблене з нуля "холодним" способом має вистояти у формі добу перед вийманням. Тож те мило що ми створимо ви заберете собі через день у ВДОМА

Майстер клас розрахований на дорослих учасників, діти можуть прийняти участь якщо їм виповнилось 12 років.

Телефон: +38 (066) 818-60-45