Відкрита для всіх, програма поєднує буддійські вчення про мистецтво з вченнями Шамбали про сміливість бути в теперішньому моменті - поєднання енергії та магії живого буття з тим, як ми творимо себе та наш світ. Все наше життя може бути творчим процесом - за допомогою наших жестів, вчинків, речей, які ми створюємо, за допомогою того, що і як ми говоримо.

 

Зазвичай мистецтво вважається чимось додатковим чи особливим у нашому житті. Чимось, що створюють люди, які особливо талановиті. Але згідно з вченнями традиції Шамбали, мистецтво - це щось живе і життєве, кожен має потенціал для реалізації мистецтва. Живе і життєве, бо те, як ми сприймаємо світ, впливає на все, що ми робимо і кажемо. Це стосується нашої системи вірувань та нашої концепції дійсності разом узятих. З цієї точки зору мистецтво є способом бачення і буття.

 

Це шлях для кожного з нас, щоб висловити нашу особисту справжність, не наслідуючи чи імітуючи інших. Це спосіб знайти свій "власний голос".

 

Вчитимуть:

Герберт Ельський /Herbert Elsky/ (Франція)

Андрій Кучеренко (Україна)

 

Герберт Ельський - професійний скульптор та учень Чоґ’яма Трунґпи Рінпоче з 1971 року. Переїхав до Франції в 1995 році. Викладає всі рівні Шамбала Тренінгу та Дгарма Арт. www.herbelsky.com 

 

Андрій Кучеренко - бізнес тренер з багаторічним досвідом, марафонець, учень Сакйонґа Міпама Рінпоче. Авторизований вчитель в лінії буддизму Шамбали. Вчитель Дгарма Арт з 2015 року.

 

Участь у програмі: 500 грн.

Для гостей з інших міст: 450 грн.

Для студентів та пенсіонерів: 300 грн.

 

Місце проведення:

Відкритий простір "ВДОМА"

Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 13 (вхід з вулиці Бачинського, будівля Укртелекому), 4 поверх - на домофоні 13.

 

Кількість учасників обмежена.

Реєстрація на програму обов'язкова.

Онлайн реєстрація: https://shambhala.org.ua/calendar-details/?id=370560