Я працюю з такими досить класичними мистецькими практиками як живопис та графіка, балансуючи на межі між абстрактними та сюжетними лініями споглядання природних ландшафтів та побутових ситуацій. Будучи фахівцем з реставрації, я глибоко розумію сутність матеріалу з яким працюю та використовую його можливості у своїх творах.

 

Приорітетом моєї творчості є спектакулярність, самодостатність кольору, форма, що в свою чергу залишає простір для глядацької інтерпретації.

 

Втілюючи в життя цю серію, я не маю на меті ознайомити глядача із розмаїттям рослинного світу, це радше візуалізація внутрішнього світу, певних почуттів та емоцій у вигляді портретних зображень рослин. Це візуалізація, яка виникає в результаті повної фантазії та експромту, творчої обробки імпульсів, отриманих від навколишнього середовища.

 

Botanicum - це серія робіт, присвячена емоційному фону більше ніж самим рослинам і в певній мірі є продовженням проекту "Цвіт", який включає в себе живописне дослідження природного процесу розцвітання, як невід'ємної частини життєвого циклу. Таким чином, продовжуючи цю серію, я створюю портрети настроїв, надаючи їм індивідуальних, неповторних і по-своєму захоплюючих рис.