Даний семінар буде чудовою нагодою для освоєння медико-психолого-педагогічних методів роботи із аутистизмом. Під час семінару всі учасники отримають керівництво, детальні інструкції до методик та презентації. Зокрема будуть вивчатися:

Розвиток навичок з використання скриніногового інструменту STAT для виявлення розладів спектру аутизму .

 

STAT– це інтерактивний інструмент оцінювання, що має доказову базу для діагностики розладів спектру аутизму (РСА) у дітей раннього віку. Він складається з 12 пунктів, які оцінюють гру, імітацію, навички соціальної взаємодії та спілкування. Інструмент може використовуватися фахівцями різних галузей сфер охорони здоров'я та освіти та потребує лише 20 хвилин для заповнення.

 

Під час семінару ви зможете:

1. Отримати знання про ранню соціальну поведінку та спілкування, які можуть свідчити про ризик аутизму

2. Навчитися проводити оцінювання, підраховувати та інтерпретувати результати STAT

3. Практикувати здійснення підрахунків STAT за допомогою відеоматеріалів

4. Отримати практичний досвід використання STAT та підрахунку результатів.

 

Вартість участі у семінарі : 

2500 грн при реєстрації до 2 вересня включно,

3000 грн при реєстрації і оплаті по 23 вересня включно, 

4000 грн – до 4 жовтня.

 

Для студентів денної форми навчання ДВНЗ "Прикарпатський університет імені Василя Стефаника" вартість становить 50 % від вказаної (кількість пільгових місць обмежена : всього 5 осіб, які першими проплатять участь)

 

Оплата здійснюється у повному розмірі після підтвердження отримання заявки та можливості участі у семінарі. При зміні рішення щодо участі у семінарі у термін до 20 вересня 2018 року передоплата повертається у розмірі 90% від початкової суми. При зміні рішення у термін після 20 вересня передоплата повертається у розмірі 75% від початкової суми.

 

Учасники семінару отримають сертифікат участі в семінарі від Науково-дослідного центру когнітивної психології та психотерапії наукового парку "Прикарпатський університет" (загальна кількість годин - 30).

 

Кількість місць обмежена до 25 осіб.