Реагуючи на суспільні зміни і потреби, все більше організацій обирають працювати з фізичними просторами. Екосистеми міст збагачуються креативними центрами, галереями, хабами, коворкінгами, оновленими бібліотеками — "третіми місцями" для живої взаємодії за межами дому і роботи, “місцями впливу” для поширення ідей і втілення колективних дій.

 

Життєдіяльність фізичного простору ставить нові виклики перед організаціями, які їх створюють та координують. Ця робота вимагає одночасно сталої інфраструктури і чутливості до суспільних змін, налагодженої щоденної рутини і формування чіткої стратегії. Найкраще ці виклики долають ті, хто регулярно рефлексує щодо власного середовища (або екосистеми) та знає своє місце у ньому.

 

Громадська організація Інша Освіта / Insha Osvita та спілка MitOst e.V. запрошують 40 професіоналок_ів з Молдови, Білорусі, Росії і України, які працюють з проектами, пов’язаними з фізичним простором до участі у Форумі “Місця впливу в екосистемі міста: Знай своє місце!”. Форум відбуватиметься в невипалковому та особливому місці - на ревіталізованих площах проекту Promprylad. Renovation, а окремі пункти програми створювалися в кооперації з MetaLab, Фестивалем кіно та урбаністики 86, Mystetskyi Arsenal, Impact Hub Odessa та агенцією 4impact. Якщо ви учасники_ці команди культурних і освітніх центрів, хабів, сквотів, бібліотек, галерей, кав’ярень, клубів та ін.; якщо одним із завдань вашого простору є генерування суспільних змін - ми будемо раді отримати вашу заявку.

 

Щоб взяти участь у форумі, потрібно заповнити реєстраційну форму , а також перерахувати організаційний внесок в розмірі 200 грн. (у разі відмови від участі внесок не повертається). Учасниками/цями форуму стануть перші 40 осіб, які зареєструються на участь у форумі та вчасно сплатять організаційний внесок. Будь ласка, вкажіть свої прізвище, ім’я та по батькові, щоб ми змогли ідентифікувати платіж.