«Подих осені» - виставка робіт учнів, які навчаються в художній студії "Крилаті мрії". Кожна дитина, беручи в руки пензлик відкриває для себе творчий шлях, вивчає прості речі. Кожний мазок із заняттям стає все досконалішим та впевненішим. 

Натхненням для створення робіт цієї виставки стала одна з кращих пір року - осінь. Дорогою на студію учні збирають листочки, приносять дари осені, спостерігають за барвами дерев та приходять з натхненням. Якщо є натхнення – буде й результат. Навіть малюючи прості речі, можна багато навчитися: вивчати тінь, мікро- та макроструктуру, заломлення світла і не тільки. 

Мета цієї виставки - донести батькам та всім людям думку про те, що не потрібно зупинятися на досягнутому – будь-який простий малюнок за суттю є складним, якщо на нього дивитись «з іншої сторони». Таким чином, ми розкриваємо не лише вміння малювати, але й розвиваємо мислення, креативність, нестандартне бачення та розширюємо творчий потенціал особистості. 

Художня студія "Крилаті мрії" – це сучасна студія малювання для дітей і дорослих. 

 

Для дітей, постійно діють заняття з малювання, які дають можливість освоїти більшість видів образотворчого мистецтва, що є основним фактором не тільки для успішного подальшого старту в художній кар’єрі, а й закладають необхідне підґрунтя для всебічного творчого розвитку. Для підлітків та дорослих в нас проходять різноманітні курси, тренінги та майстер-класи з малювання та дизайну. Основне наше кредо - "Жодної миті без творчості!"