Друзі, ви просили - ми виконали ваше прохання. ? Запрошуємо на зустріч ВА Сommunity Івано-Франківська з Іриною Крючковою!

 

Ірина Крючкова дуже хоче поділитися з вами новими знаннями, практикою і досвідом фасилітації, які ви зможете застосувати на практиці спілкуючись з усіма зацікавленими особами у найбільш ефективний спосіб і знаходити рішення навіть в найбільш невизначених та незрозумілих ситуаціях

 

Фасилітаційний Фреймворк допоможе вам:

✅ захопити ваших клієнтів, допомогти їм відкритися, розказати про свої потреби та знайти рішення своїх проблем, у дуже легкий і простий спосіб;

✅ використати бізнес аналітичні техніки у фасилітованому процесі разом із вашим клієнтом;

✅ використати підхід дизайн мислення для глибшого аналізу першопричин проблем клієнта.

 

 Трохи про спікера:

Ірина Крючкова - бізнес аналітик компанії SoftServe з 12-річним досвідом в бізнес аналізі. Працювала переважно в фінансовому домені з великими компаніями та державними організаціями на довготривалих проектах з фіксованим бюджетом. Зараз, на додаток до бізнес аналітичних задач, займається розвитком бізнес аналітичної компетенції всередині організації, розробляє навчальні програми та проводить тренінги.

Ірина сертифікована як CBAP (Certified Business Analyst Professional), CSPO (Certified Scrum Product Owner), SAFe (Scaled Agile Framework) Agilist.

 

 Програма зустрічі:

18.45 – 19.00 – Реєстрація

19.00 – 20.30 – Воркшоп.

20.30 – 21.00 - Нетворкінг