Хакатон у сфері FoodTech: шукаємо технологічні проекти, що покликані дати нові рішення для ресторанів та харчової індустрії загалом, через розвиток перспективних команд стартапів!

 

Мета: пошук нових рішень для збільшення інновацій в сфері гастрономії в Україні.

 

Талановиті back-end, front-end and mobile розробники, дизайнери, маркетологи, соціологи, працівники ресторанного бізнесу, працівники у сфері гастрономії, які бачать проблеми клієнтів, відвідувачів закладів, і прагнуть їх вирішити за допомогою технологій.

Студенти із досвідом участі у хакатонах або ті, хто хочуть його отримати – готуйтеся, адже тут знайдуться місця і для вас.

6 причин долучитися до хакатону або що ви отримаєте:

 

досвід реалізації командного проекту з інноваційних технологій ;

досвід роботи в обмежених часових рамках;

нові рішення для ресторанів, закладів харчування, загалом гатрономічної сфери, оскільки команди можуть обирати будь-яку нішу для свого проекту впродовж роботи на хакатоні;

можливість вивчити та застосувати нові технології;

надихаюча атмосфера та поради від менторів;

корисні знайомства.

Краща команда хакатону автоматично буде відібрана на пре-акселераційну програму, а в подальшому – на акселераційну програму FoodTech в Центрі підприємництва УКУ, яка стартує в березні 2019 р.

 

Вартість участі – 200 грн.

 

Якщо у вас вже є готова команда – прохання реєструвати всіх окремо. Якщо команди немає – реєструйтесь, під час хакатону ви обов’язково знайдете однодумців, які допоможуть реалізувати ваші найкреативніші задуми!