Зустріч з талановитою Тетяною Терсеновою-Заводовською!

 

Жінка з медичною освітою та величезним багажем знань заснувала власну модельну школу, стала директором «Школи леді» в телепроекті «Від пацанки до панянки», 18 років поспіль проводить Франківський подіум та є автором кількох fashion-проектів.

 

Амбіційна, талановита та енергійна? Не те слово! Від зустрічі та розмови з Тетяною Терсеновою-Заводовською набираєшся мотивації та натхнення, з`являється неприборкане бажання діяти та змінювати себе на краще. Вона доведе, що все у ваших руках!

 

Тетяна Терсенова-Заводовська розповість як виховати переможницю міжнародних конкурсів краси, бо серед її учениць і «Міс Світу», і «Міс Інтерконтиненталь», і навіть «Міс Всесвіт». Вона розкаже як правильно себе поводити та не виглядати безглуздо на важливій події, адже знає про етикет і дрес-код все, а може й більше! Бізнес і справа для душі можуть поєднуватись і залишатись улюбленим заняттям. Реєструйтесь - буде інформативно та цікаво!

 

Скільки? 300 грн 

 

Також, квитки можна придбати за номером телефону

Кількість місць обмежена.

Маєте сумніви? Читайте інтерв`ю онлайн-журналу «Свої» з Тетяною Терсеновою-Заводовською та переконайтесь, що вам є чому навчитись!

Телефон: +38 (099) 492-87-88