Інша Освіта / Insha Osvita, INSHI / ІНШІ та галерея Асортиментна кімната йдуть на зимові канікули. Для нашої "родини брендів" це чудовий привід, аби зустрітися в теплому колі друзів та партнерів, поговорити про важливу для нас тему, помріяти про майбутнє та відсвякувати цей рік. А ще - це особливий привід, аби об'єднатися з iac Berlin та запросити на цей святковий нетворкінг не лише наших друзів та колег з Франківська, але й випускників різних програм фонду Роберта Боша / Robert Bosch Stiftung з західного регіону.

 

Тож, запрошуємо вас на наш різдвяний франківський мітап на тему "Art & community". Як за допомогою мистецьких практик об'єднувати людей, а не навпаки? Чи сучасне мистетцво - це лише для обраних? Як за допомогою мистецтва будувати діалог зі спільнотою та навіщо? Та чи можна навчатися через культуру? Ми запрошуємо вас до розслабленої, але глибокої дискусії на цю тему - з інсайтами та святкуванням.

 

Програма гірляндового мітапу:

 

19:00 - Затишні експертні розмови "Art and Community: Чи може мистецтво навчити нас співпраці?" 

 

20:30 - Пригощання. Презентація картин франківських митців та миткинь, доступних для продажу. Розмови про те, навіщо купувати сучасне мистецтво

 

21:00 - Теплі танці під теплий ламповий house від франківських діджеїв. 

 

Вхід - вільний.

 

Тим, хто є випускниками програм фонду Роберта Боша, зареєстрований на порталі Bosch Alumni Network від iac Berlin та приїде на цю зустріч у Франківськ з іншого міста, ми організуємо проживання та екскурсію містом та простором Promprylad.Renovation.