Чому часом так важко прокидатися? 

 

Чому трапляються дні, у які ми не можемо змусити себе встати з ліжка? Чому буває безсоння?

 

Що ми знаємо про сон, незважаючи на те, що спимо кожного дня? Що відбувається з нашим Тілом, Емоціями, Думками під час декількох годин “технічної перерви”?

 

Сон - це потреба організму заспокоїтися, розслабитися, переорганізуватися та відновитися. Він не починається раптово, а відбувається поступово. Це процесс, під час якого структури мозку шар за шаром 'відключаються' - тому говорять про фази сну.

Першим засинає наш "Мозок Планування" - кора та півкулі, залишаючи у фазі глибокого сну активними лише наших "Сторожів Життєдіяльності" - стовбур мозку та вегетативну нервову систему - та наш "Мозок Емоцій" - лімбічну систему, за допомогою якої ми можемо бачити неймовірні сни.

Лише у цьому стані зниженої функціональності мозку відбувається відпочинок та регенерація. Але коли ми знаходимося у станах високого емоційного збудження - злість, сум, ейфорія чи закоханість - ми власноруч блокуємо свій природний ритм сну. Як результат - після 6-8 годин сну відчуваємо себе “розбитими” - ми не змогли поринути у глибокий сон, не змогли відключитися.

 

Як же навчитися розслаблятися? Як спати ефективніше, виграючи життєвий час? Як легко прокидатися і, ніби маленька дитина, радісно вистрибувати з ліжка назустріч новому дню? І які загадки ще приховує сон для нас? 

Про ці та інші "сонні" питання йтиметься на нашому семінарі. 

 

Одягайтеся зручно, беріть із собою свої насонні питання, свою цікавість та інтерес - разом із німецьким психологом і педагогом з більш ніж 45-річним досвідом роботи у різних країнах світу Хансом-Вольффом Графом ми будемо вчитися спати і розуміти сон. 

Семінар проходить у супроводі перекладача-асистента, українських Роту, Розуму і Душі пана Графа - Анастасії Сидоренко:)

 

Вартість - 189 грн.