Курси веб – маркетингу для підлітків призначені для тих, хто розпочинає свій шлях у галузі веб – технологій із юного віку. 

Тим, що ще в юному віці опанує професію веб – маркетолога буде набагато легше в майбутньому, бо ставати на шлях кар’єрної драбини краще зараз, ніж відкладати цю справу на далеке потім!

 

Інтернет-маркетолог - фахівець, який використовує в своїй роботі різні онлайн-канали комунікацій (соціальні мережі, тематичні блоги і форуми, месенджери, спеціалізовані портали і сайти). Основне його завдання - залучити й утримати клієнтів за допомогою глобальної мережі. Саме від інтернет-маркетолога залежить, наскільки швидко і яка саме інформація про компанію або товар / послугу потрапить до потенційного клієнта.

 

Впродовж навчання Ви зрозумієте, що таке веб-маркетинг та для чого він потрібен, навчитеся налаштовувати контекстну рекламу, розберетесь у поняттях SEO та SMM, здобудете усі необхідні навички у e-mail-маркетингу та дізнаєтеся як здійснювати весь процес продажів в мережі Інтернет.

 

В програмі курсу:

Вступ до веб-маркетингу

SMM та робота з рекламними кабінетами Facebook, Instagram, YouTube

Робота з контекстною рекламою та рекламними інструментами Google

Контент-маркетинг та копірайтинг

E-mail, SMS та месенджер-розсилки

Основи SEO

 

Як це відбуватиметься:

 Курс поділений на 10 занять по 1,5 години

 Кожна теоретична тема супроводжуватиметься практичним заняттям

Кожен студент курсу отримає додаткову спеціалізовану літературу

Випусники курсу отримають сертифікат

 

Вік учнів: 14-18 років

Вартість навчання - 2500 (можлива олата частинами)

Детальна інформація за телефоном 

Телефон: +38 (099) 492-87-88