«Європейська молодь України» тепер завітає й у Івано-Франківськ! 

 

Ми - Всеукраїнська молодіжна ліберальна громадська організація, метою якої є забезпечення політичних, економічних, соціальних та творчих інтересів молоді, а також поширення загальноєвропейських ліберальних цінностей.

 

Ми глибоко переконані, що кожен громадянин безпосередньо або ж частково може долучитись до процесів державотворення. То ж в контексті нашої діяльності, ми працюємо в напрямі політичної освіти, яка передбачає ознайомчі візити до органів державної влади й проведення навчальних семінарів. 

Наразі в нашому кейсі чимало вдалих проектів, кооперацій та практично реалізованих європейських практик, про які ми Вам з радістю розповімо ;)

 

Якщо Ви охоче виявляєте інтерес до громадської діяльності, політичної освіти, державних процесів, верховенства права, або ж просто в пошуках сприятливого клімату для самореалізації – ми чекатимемо саме Вас! 

 

Розширяйте горизонти, встановлюйте контакти із цікавою молоддю з усієї України, відкривайте нові можливості та просто проведіть затишно і з користю час під час зустрічі-знайомства в компанії з «Європейською молоддю України». У випадку запитань, звертайтеся до Yaroslav Vasylyuk.

 

Будь ласка, заповніть реєстраційну форму - щоб нам орієнтуватися, скільки Вас буде! 

 

До зустрічі!

 

P.S. European Youth of Ukraine - Всеукраїнська молодіжна громадська організація ліберального спрямування. Ми були засновані 2007р., співзасновники (у 2015р.) і повні члени Національної молодіжної ради України, є членом міжнародних ліберальних організацій IFLRY - International Federation of Liberal Youth (з 2008р.) і European Liberal Youth (LYMEC) (з 2011р.).

Телефон: +38 (067) 711-89-54 (Ярослав)