Цей курс масажу призначений для ознайомлення з основами масажного мистецтва, освоєння базових навичок і технік як косметичного так і лікувального та профілактичного масажу. Розрахований як на медпрацівників, так і на людей без спеціальної медичної освіти.

Термін навчання: 1,5 місяць, 32 академічні години (теорія і практика).

Заняття проводяться: 2 раз на тиждень по 2 години.

Спосіб навчання: груповий або індивідуальний (на вибір).

Оплата: проводиться 3-ма платежами -

500 грн. - передоплата одразу після запису на курс.

1500 грн. до 19.11.18р.

1500 грн. до 10.12.18р.

По закінченню курсу видається сертифікат міжнародного зразка на двох мовах (англійська, українська), завірений печаткою нашої студії.

Реєстрація за телефонами нижче. 

 

Програма:

1. Історичні відомості про масаж;

2. Системи масажу. Види масажу. Форми масажу;

3. Показання та протипоказання до проведення масажу;

4. Гігієнічні основи масажу;

5. Анатомо-фізіологічні особливості людини: Скелет людини будова та функції; М’язи людини , будова та функції; Нервова система людини, будова та функції; Лімфатична система людини, будова та функції; Серцево судинна система людини, будова та функції; Дихальна система людини, будова та функції; Все про внутрішні органи та їх розсташування; Вплив масажу на організм людини.

6. Техніка та методика виконання «Класичного масажу»: Поглажування; Вижимання; Розминання; Розтирання; Допоміжні масажні прийоми.

7. Техніка та методика «Загального гігієнічного масажу»: *Масаж задньої поверхні тіла (масаж спини; масаж шийно-комірцевої зони; масаж верхніх кінцівок; масаж сідниць; масаж задньої поверхні нижніх кінцівок.) *Масаж передньої поверхні тіла (масаж грудної клітки; масаж верхніх кінцівок; масаж передньої поверхні нижніх кінцівок; масаж живота).

8. Техніка та методика «Спортивного масажу»: Загальні особливості спортивного масажу; Види спортивного масажу: відновлювальний масаж, попередній масаж, тренувальний масаж, реабілітаційний масаж.

9. «Лікувальний масаж» дітей та дорослих: Масаж при остеохондрозі хребта; Масаж при сколіозі ; Масаж при сутулості та круглій спині; Масаж при кривошиї; Масаж при плоскостопості; Масаж при захворюваннях дихальної системи;

10. Масаж для корекції фігури: Антицелюлітний баночний масаж; Коригуючий медовий масаж; Антицелюлітний лімфодренажний масаж.

11. «Масаж обличчя»: Особливості проведення. Показання та протипоказання. Сучасні техніки масажу обличчя. Шкіра. Будова і функції. Типи шкіри. Масажні масла та креми.

12. Здача практичних навичок та теоретичного тесту.

 

 

Телефон: +38 (050) 155-29-75 (Реєстрація) +38 (098) 979-65-63 (Реєстрація)